مشاوره رایگان با وکیل

لطفاً نام خود را وارد نمائید

لطفاً نام خانوادگی خود را وارد نمائید

لطفا صبر کنید
مشاوره حقوقی رایگان

اولین خدمت موسسه ما ارائه مشاوره حقوقی رایگان به عزیزان گرامی می باشد که در راستای کمک به احقاق حق موکلین عزیز قبل از طرح دعوی صورت می گیرد. موسسه حقوقی هامون ، به پرسش‌های حقوقی شما پاسخ رایگان می دهد. شما می توانید از طریق فرم همین صفحه پرسش خود را مطرح کرده و کمتر از ۲۴ ساعت منتظر پاسخ حقوقی خود باشید.

مشاوره حقوقی تلفنی

دومین خدمت موسسه با توجه به سایر خدماتی که ارائه می شود مشاوره حقوقی تلفنی توسط وکلای متخصص می باشد که این امر کمک شایانی به شما عزیزان نموده است که باعث آگاهی صدر در صدی در مورد پرونده ها می شود . مرکز پاسخگویی حقوقی موسسه هامون ، آماده بررسی مسائل و پرونده های حقوقی بصورت تلفنی است. پاسخگویی تلفنی جهت ارزیابی اولیه و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری می باشد. بررسی دقیق و کامل یک پرونده مستلزم دریافت وقت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل متخصص می باشد.   تلفن تماس برای مشاوره تلفنی :  ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ – ۰۲۱

مشاوره حقوقی حضوری

سومین خدمت ارزشمند تیم وکلای موسسه ، مشاوره حقوقی حضوری می باشد. اگر نیاز به مطالعه پرونده حقوقی یا کیفری خود یا نیاز به طرح موضوع دعوای خود در کمیسیون متشکل از وکلا را دارید ، می توانید با دریافت وقت جهت مشاوره حقوقی حضوری با وکلای متخصص ، راهکارهای حقوقی را دریافت و یا پرونده خود را جهت دادن وکالت به وکیل متخصص بسپارید . کافی است با شماره ذیل تماس بگیرید تا نزدیک ترین وقت مشاوره حضوری را دریافت نمایید.
تلفن تماس برای هماهنگی جلسه مشاوره حضوری :  ۶۰ ۱۷ ۵۷ ۶۶ – ۰۲۱