وحدت اصولگرایان مورد تایید سه‌ فقیه بزرگوار است

وحدت اصولگرایان مورد تایید سه‌ فقیه بزرگوار است

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به سوءبرداشت‌هایی که از اظهارات اخیر او در مصاحبه با یک سایت شده بود، گفت: حرکت وحدت اصولگرایان مورد حمایت جامعتین و سه فقیه بزرگوار حضرات آیات موحدی کرمانی و یزدی و مصباح یزدی است و اگر نظری داشته باشند حتماً دریغ نخواهند کرد.

به گزارش حقوق نیوز، حجت‌الاسلام مصباحی‌ مقدم در رابطه با برخی اخباری که پیرامون رابطه ایشان با آیت‌الله مصباح یزدی مطرح‌شده است  در گفت‌وگو با پایگاه خبری جامعه روحانیت مبارز گفت: آیت‌الله مصباح یزدی استاد بنده بودند و بنده افتخار شاگردی ایشان را در دروس معارف قرآن، فلسفه و بسیاری از دروس دیگر را داشتم و حتی به دعوت ایشان استاد موسسه امام خمینی(ره) طی سالهای متمادی و عضو شورای عالی موسسه امام خمینی (ره) بودم.
وی رابطه خود با آیت‌الله مصباح یزدی را رابطه شاگرد و استاد عنوان کرد و بابیان این مطلب که «وظیفه خود می‌دانم که حرمت استاد را حفظ کنم» اظهار داشت: بنده دائماً برای سلامتی ایشان دعا می‌کنم.
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به سوء برداشت‌های که از اظهارات اخیر او در مصاحبه با یک سایت شده بوده، گفته است: رقیب دنبال شکاف و اختلاف در جریان اصولگرایی است. اصولگرایان مراقبت کنند. حرکت وحدت اصولگرایان موردحمایت جامعتین و سه فقیه بزرگوار حضرات آیات موحدی کرمانی و یزدی و مصباح یزدی است و اگر هم احیاناً نظری باشد که سه بزرگوار در این‌گونه مسائل رهنمودی ارائه بدهند یا با یکدیگر نشستی داشته باشند که به وحدت اصولگرایان کمک کند، حتماً دریغ نخواهند کرد.
برچسب ها :
فرید خدائی فر
vakil@vakil.net
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه